Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    Reactie verhitten perchloraat op bismut

    Scheikunde & Biologie Proefjes
    2
    2
    21
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • T
      Thijs Zanting
      voor het laatst aangepast door

      Goedemiddag,

      Wij zijn Roan Zomer en Thijs Zanting uit 6VWO van het Roelof van Echten College. Ons profielwerkstuk heeft een scheikundig onderwerp, namelijk explosieven. Wij onderzoeken hierin de geschiedenis van explosieven, verschillende soorten explosies en ook de oorzaak op moleculair niveau. Ook onderzoeken wij, als een soort verdieping, de explosieve reactie die optreedt als perchloraat wordt verhit op bismutmetaal.

      Het voorgaande literatuuronderzoek is nu voltooid en hebben wij ook experimentele voorschriften opgesteld waarmee wij de werking van deze reactie verder kunnen uitzoeken. De voorschiften kunnen wij niet aan dit bericht koppelen, zou wij deze misschien per mail kunnen sturen? Helaas kunnen wij deze experimenten niet op school uitvoeren, omdat de werking nog niet bekend is. Daarom willen wij ons informeren of er een mogelijkheid is om deze experimenten, of een experiment, (onder begeleiding) op de universiteit uit te voeren.

      Alvast dank en fijne dag gewenst!

      Met vriendelijke groet,
      Roan Zomer en Thijs Zanting

      Demi SchrauwenD 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • Demi SchrauwenD
        Demi Schrauwen PWS TU Delft admin @Thijs Zanting
        voor het laatst aangepast door

        Hey @Thijs-Zanting,
        Wat gaaf dat jullie op een scheikundige en historische manier kijken naar explosieven! Ik heb je even een mailtje gestuurd, omdat ik benieuwd ben naar de experimentele voorschriften om zo te kijken of ik jullie kan helpen! Laat het me even weten als die mail niet goed is aangekomen :)

        Met vriendelijke groet,
        Demi

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors