Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    PWS chemische tuin

    Scheikunde & Biologie Proefjes
    3
    3
    264
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • L
      lotte2810
      voor het laatst aangepast door

      Wij zijn Hilde en Lotte en zitten in 5vwo. Voor ons profielwerkstuk zouden wij een onderzoek willen doen naar een chemische tuin. Voor ons is het nog onduidelijk hoe een chemische tuin precies werkt. Daarom weten we nog niet zeker wat we willen onderzoeken, maar we denken aan een onderzoek naar de invloed van verschillende concentraties waterglas.

      Hierbij vragen wij ons af of dit onderzoek haalbaar is? Kunnen we beter onderzoek doen naar verschillende concentraties waterglas in verhouding met de hoeveelheid zout, of verschillende verdunningen van het waterglas (1:1, 2:1, enz.)? En tot slot, heeft iemand nog een idee of een belangrijke opmerking dat wij moeten weten als wij een profielwerkstuk gaan schrijven over een chemische tuin?

      Alvast bedankt!

      lennarddL L 2 Antwoorden Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • lennarddL
        lennardd PWS TU Delft Team @lotte2810
        voor het laatst aangepast door

        Hoi @lotte2810,

        Mijn collega Lisa is even op vakantie. Zij zal jullie vraag z.s.m. beantwoorden zodra zij terug is!

        Groetjes,
        Lennard

        Moderator
        Masterstudent Applied Physics

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • L
          lisamelman PWS TU Delft Team @lotte2810
          voor het laatst aangepast door

          Hoi @lotte2810,

          Voor expertise gerelateerd aan jullie onderwerp zou ik jullie graag willen doorverwijzen naar de lUniversiteit in Wageningen, zij zijn op dit gebied wat meer thuis. Wat betreft het chemische gedeelte kan ik jullie wellicht wel helpen. Als jullie wat meer informatie hebben over wat jullie precies willen onderzoeken en op welke manier, dan kunnen we samen naar jullie proef kijken.

          Groetjes,

          Lisa

          Student Life Science and Technology

          1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
          • First post
            Last post
          Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors