Oblique wing PWS
-
Hallo,
Ik doe mijn PWS over de oblique wing, een vleugel die van hoek veranders hoe sneller de vliegtuig vliegt. Dit hoort te zorgen voor beter prestatie op beide snelheden vergeleken met traditionele symmetrische vliegtuigen.
Onze vraag is, hoe zouden we ons proefje het best kunnen opzetten. We willen een soort windtunnel test doen mbv een machinetje dat wit gas uitspuugt op de vliegtuig en we daarmee de aerodynamica kunnen waarnemen. Het probleem is dat we niet zeker weten of dit een geschikt proefje is sinds je de vliegtuig up super snelle en slome snelheden zal moeten testen.
Heeft iemand misschien een tip voor ons of een alternatief proefje?
Alvast bedankt! -
Hallo @rostislav,
Het proefje opzetten is best lastig. je wil namelijk de krachten berekenen die over de vleugel waarneembaar zijn. Theoretisch valt het uit te leggen maar voor een prof in werkelijkheid zal je in een windtunnel de vleugels op een unieke manier moeten stabiliseren op een krachtmetertje. als je hem dan ondertussen wil veranderen kan je wellicht de hoek naar voren toe aanpassen om te zien of je dan minder weerstand ervaart (en wel je lift behoud).
Jullie zouden zelf een vleugel kunnen ontwerpen en 3D printen die in de windtunnel hier op het Science Center past.
Ik gok dat jullie hiervoor wel wat extra uitleg nodig zullen hebben. Laten we anders een video gesprek inplannen.Groeten,
Wick -
wick Goelst
Hoi wick Goelst ,
Wat extra hulp zou ons heel veel helpen!
Zouden we misschien een gesprek kunnen inplannen ergens volgende week?
Alvast bedankt!Groeten,
Rostislav -
Hoi @rostislav,
Zouden jullie eventueel morgen (maandag 22 september) om 12:15 kunnen videobellen? Zo ja, dit zou de link zijn: https://tudelft.zoom.us/j/98465852414
Zo niet stel ik 26 september om 09:30 voor.Groeten,
Wick -
wick Goelst
Hoi wick Goelst ,
Sorry voor het niet reageren op zondag.
Zouden we dan vrijdag om 9:30 kunnen videobellen zoals je hebt gezegd in je bericht?
Dankjewel!Met vriendelijke groet,
Rostislav -
wick Goelst
Hoi,
Kunnen we een meeting plannen voor volgende week?
Alvast bedankt!Groeten,
Rostislav -
Hoi @rostislav
Zouden jullie dinsdag om 15:30 kunnen afspreken via zoom?
https://tudelft.zoom.us/j/92200022958?pwd=lSklLQ9bGEn7sF60CW17bdtnhA35T9.1Groeten,
Wick -
wick Goelst
Hoi,
Dat zou kunnen!
Dankjewel voor je antwoord!
Sorry voor het niet reageren, in het weekend.Met vriendelijke groet,
Rostislav -
wick Goelst sorry dat wij niet kwamen naar de zoom meeting.
Onze docent informatica zat ons in de les iets aan het uitleggen over ons project en we waren vergeten dat we een meeting hadden.Zou je alsjeblieft een tijd kunnen voorstellen voor volgende week zodat ik tijd heb om sowieso op tijd te reageren?
Alvast bedankt!Met vriendelijke groet,
Rostislav