Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    Meesterproef | telefoniesysteem SEH

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Meesterproef
    6 Berichten 3 Plaatsers 779 Weergaven 3 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • T Offline
      Technasium
      voor het laatst aangepast door

      Onze Meesterproef gaat over een nieuw theoretisch telefoniesysteem bedenken voor de Spoed Eisende hulp in het Reinier de Graaf Ziekenhuis. Want op dit moment wordt er te veel tijd besteed aan het doorverbinden en opnemen van telefoontjes.

      Hoofdvraag: Ontwikkel een systeem waarbij de binnenkomende hulpvragen op de SEH zo efficiënt mogelijk op de juiste plek terecht komen.

      Deelvragen:

      Deelvraag 1: Hoe werkt het huidige telefoniesysteem voor hulpvragen bij de SEH van het Reinier de Graaf gasthuis?
      Deelvraag 2: Wat voor soort hulpvragen telefoontjes komen er dagelijks bij de SEH terecht? '
      Deelvraag 3: Hoeveel tijd nemen de inkomende telefoontjes daadwerkelijk in beslag op de SEH? Deelvraag 4: komen de telefoontjes op de juiste plek binnen?
      Deelvraag 5: Zijn de telefoontjes terechte telefoontjes of hadden deze ook anders of ergens anders afgehandeld kunnen worden?

      Plan van aanpak: Eerst gaan we het probleem localiseren mbv turven. Dit doen we op drie verschillende dagdelen. Nadat we het probleem gevonden hebben gaan we hier een oplossing voor bedenken.

      We hebben een expertise nodig in communicatiesystemen.

      Marijn, Thijs, Sander en Lotte

      TadjiroT 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • TadjiroT Offline
        Tadjiro @Technasium
        voor het laatst aangepast door

        Technasium Beste Marijn, Thijs, Sander en Lotte,

        Ik ben geen expert in communicatiesystemen, maar ik zou jullie wel graag willen helpen met jullie onderzoek. Ik ben tweedejaars student elektrotechniek en heb in ieder geval een aantal suggesties voor jullie.
        Ik vind namelijk dat de deelvragen niet erg sterk zijn. Eigenlijk vind ik dat jullie 5 deelvragen gecondenseerd kunnen worden in 2 deelvragen.

        Dan hebben jullie nog ruimte voor 2 enorm belangrijke vragen, waar de focus eigenlijk op zou moeten liggen, namelijk: Welke methodes kunnen worden toegepast om hulpvragen sneller te laten werken (algemeen) en wat voor systeem kan ingezet worden bij het Reinier de Graaf Ziekenhuis om de verwerkingstijd te minimaliseren.

        Ik zou jullie graag willen uitnodigen voor een kennismaking op woensdag 17 november.

        Laat me graag weten of dit voor jullie mogelijk is.
        Tadjiro Velzel

        M 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • M Offline
          Marijnbrouwers @Tadjiro
          voor het laatst aangepast door

          Tadjiro Beste Tadjiro,
          Hoewel we al verder zijn in het project (namelijk al begonnen) lijkt het ons handig om een afspraak te maken. We zoeken dan naar begeleiding in het project en welke onderzoek/ ontwerpstappen we verder nog kunnen maken. Het liefst spreken we zo snel mogelijk af. Welke dag en tijd zou je nog meer kunnen?

          Groetjes,
          Marijn en Sander

          TadjiroT 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
          • TadjiroT Offline
            Tadjiro @Marijnbrouwers
            voor het laatst aangepast door

            Marijnbrouwers De enige tijd voor de 17e waarop we kunnen afspreken is donderdag de 11e om kwart voor 4. Is dit voor jullie mogelijk?

            M 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
            • M Offline
              Marijnbrouwers @Tadjiro
              voor het laatst aangepast door

              Tadjiro Dat is oke! Waar spreken we af?

              TadjiroT 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
              • TadjiroT Offline
                Tadjiro @Marijnbrouwers
                voor het laatst aangepast door

                Marijnbrouwers Ik ontvang jullie graag in het science centre van de TU Delft. Dan kom ik jullie ophalen in de lobby om kwart voor 4.

                Tadjiro Velzel

                1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

                Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

                Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

                With your input, this post could be even better 💗

                Registreren Login
                • First post
                  Last post
                Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors