Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    Weer ballonnen

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Raketten, vliegtuigen & aerodynamica
    2 Berichten 1 Plaatsers 1.9k Weergaven 1 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • T Offline
      thequinten4444
      voor het laatst aangepast door

      Ik moet voor mijn werkstuk een weerballon constructie creeren. Als mijn doel heb ik dat ik ga 3 producten aan de constructie vast zet om te kijken wat er mee gebeurd. Dezez producten moeten enige relatie hebben met dingen die ook werkelijk op grote hoogetes gebruikt zouden worden. Bijvoorbeeld: een fles met medisch alcohol in het geval dat iemand een sterilizatie van een wond nodig heeft. Ik heb online gekeken of ze daar wat info hadden maar mijn resultaten waren miminaal.

      Hierop, kennen jullie enige producten die ik voor mijn werkstuk zou kunnen gerbuiken?

      Groetjes,

      Quinten Doornbos
      4 VWO or Grade 10
      Western International School of Shanghai (WISS)
      Shanghai, China

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • Wouter BoumaW Offline
        Wouter Bouma
        voor het laatst aangepast door

        Hoi Quinten,

        Leuk dat je een werkstuk maakt over weerballonnen. Er is hier iemand op het forum met hetzelfde project bezig. Kijk even in dit topic en op zijn website. Misschien dat je er wat aan hebt.

        Verder zou ik heel erg oppassen met glas of andere zware dingen aan je weerballon. Mocht je parachute om wat voor reden dan ook niet werken, dan is dit levensgevaarlijk.

        Misschien is het een idee om het verloop van de luchttemperatuur te meten tijdens het stijgen van je weerballon. Dit zou je kunnen uitzetten tegen de hoogte en kunnen vergelijken met de theoretische waarde. Kijk hier voor het verloop van de buitentemperatuur binnen de atmosfeer. In de tabel onder de kolom "Temperature Lapse" kun je formules vinden.

        Succes!

        Grt. Wouter

        Student Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

        With your input, this post could be even better 💗

        Registreren Login
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors