Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    elektriciteit opwekkende emmer

    Machines
    2
    2
    178
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • A
      A12yearold
      voor het laatst aangepast door

      Deze emmer heeft een dubbele bodem die werkt als een dam: Je schept water op met de emmer, het water kan door kleine gaatjes in de bodem naar beneden, de beweging van het water kunnen we omzetten in energie. Het water in de onderste laag kan er via de bovenkant uit ge giet worden. Je kunt met de energie die je opwekt batterijen opladen.

      Ik vraag me af waar ik dit idee voor kan gebruiken en zou het leuk vinden om ideeën te horen.

      -Bryan-

      TadjiroT 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • TadjiroT
        Tadjiro @A12yearold
        voor het laatst aangepast door

        Beste @A12yearold,

        Wat een leuk idee! En leuk dat je dit hier post.
        De essentie van het idee om uit het optillen van water energie te halen is natuurlijk ontzettend oud en vind zijn meest directe toepassing in het waterrad.
        Het waterrad gebruikt alleen stromend water en jouw idee gebruikt stilstaand water, maar wordt door de mens aangedreven.
        Gewoonlijk is het ietwat riskant om bewegend water te combineren met elektronica. Hierom wordt het optillen van het water en het energie opwekken uit de stroming in het waterrad gezien als twee losse elementen.

        Tijdens sportactiviteiten kan een mens zo'n 300 tot 400 watt produceren.
        Wanneer iemand op de fiets zit, laat hij een wiel draaien. Uit het wiel kan met een dynamo energie gehaald worden.
        Wanneer je de beweging van het water gebruikt om het wiel te laten draaien, voeg je eigenlijk een stap toe. Nu wordt eerst het water opgetild, dat daarna een wiel laat draaien, in plaats van dat de persoon het wiel direct draait.
        Hierom is het onvermijdelijk minder efficient om het water op te tillen dan om het wiel direct te draaien.
        Hierom is het waarschijnlijk moeilijk om een toepassing van je idee te vinden die focust op energie opwekken.

        Jouw idee komt beter tot zijn recht, wanneer het water ook nog ergens anders voor wordt gebruikt.
        Als je water nodig hebt om plantaardige gewassen water te geven, kan je met de emmer tegelijk energie opwekken en de plantjes water geven, bijvoorbeeld. Dan heb je twee vliegen in een klap.

        Tadjiro Velzel

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors