Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    Tetrapods (golfbrekers)

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Water & boten
    3 Berichten 2 Plaatsers 847 Weergaven 2 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • A Offline
      Arvid Brugman
      voor het laatst aangepast door

      Beste student,

      Wij zijn met ons PWS onderzoek bezig. Ons PWS onderzoek gaat over tetrapods en allemaal andere soorten golfbrekers. Wij willen een golfslagbak maken, zodat wij de golven van de zee na kunnen bootsen. Hiermee willen wij de amplitude van de teruggestuurde golf bepalen en de hoeveelheid water dat over de golfbrekers heen komt. Onze vraag is hoe wij dit het beste op kleine schaal kunnen na maken? Zijn er handige tips en tricks om dit te maken?

      Bijgevoegd aan dit bericht is een schematische tekening van de proefopstelling wat ons het handigste leek. De afmetingen kunnen afwijkingen.![alt text]B8883BEA-4815-469C-A72F-97FC265486EB.JPG

      We horen graag van u.

      Met vriendelijke groet,
      Arvid Brugman en Job Hermans

      CianC 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • CianC Offline
        Cian @Arvid Brugman
        voor het laatst aangepast door

        Hey Arvid Brugman, dat is best een uitdaging! Ik denk dat het handig is om hiervoor even te videobellen, dan kunnen we wat makkelijker brainstormen. Zouden jullie volgende week woensdag om 10:30 kunnen?

        Groetjes, Cian

        A 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • A Offline
          Arvid Brugman @Cian
          voor het laatst aangepast door

          Cian Bedankt voor de snelle reactie. Fijn dat u met ons ernaar wil kijken. Woensdag 23 november om 10:30 is voor ons een goede optie. Tot dan.

          Met vriendelijke groet,

          Arvid Brugman

          1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

          Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

          Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

          With your input, this post could be even better 💗

          Registreren Login
          • First post
            Last post
          Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors