Navigation

    Forum

    • Register
    • Login
    • Search
    • Categories
    • Recent
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Search

    PWS effect klimaat verandering op tsunami's

    Grond- & aardwetenschappen
    2
    2
    1277
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • B
      BjörnvH last edited by

      Hallo,

      Mijn onderwerp is: heeft de klimaatverandering effect op tsunami’s? Via internet kwam ik erachter dat jullie onderzoek doen naar golven in een grote wavepool op jullie terrein. Mijn vraag is daarom of ik een keer langs mag komen om te kijken bij een onderzoek van jullie. Of is er misschien een mogelijkheid dat ik zelf een onderzoek kan doen of aandragen? Een vraagstelling die ik graag zou willen onderzoeken is of koraalriffen effect hebben op tsunami’s.

      Met vriendelijke groet
      Björn van Hoff

      1 Reply Last reply Reply Quote 0
      • Stijn Smits
        Stijn Smits PWS TU Delft Team last edited by

        @BjörnvH
        Hoi Björn!

        Het blijft een fascinerend onderwerp, tsunami's. Kun je een link sturen van dit onderzoek? Dan weet ik welke afdeling dit is. Daarna kunnen we kijken naar evt. vervolgstappen!
        Je kan zeker een onderzoek aandragen hier via het forum. Als je een duidelijk plan hebt en bepaalde hulpmiddelen mist om dit onderzoek uit te voeren, kan ik kijken of deze middelen op de TU beschikbaar zijn. Of deze dan ook echt gebruikt kunnen worden, is altijd even afwachten. Er zijn namelijk veel lopende onderzoeken door promovendi.
        Ben benieuwd naar het artikel!

        Groeten Stijn

        Administrator
        Student Civiele Techniek

        1 Reply Last reply Reply Quote 0
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors