Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    PWS over raketten

    Raketten, vliegtuigen & aerodynamica
    2
    2
    1419
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • W
      wesselh
      voor het laatst aangepast door

      Hoi,
      Wij willen ons PWS houden over raketten. We willen vooral ingaan op hoe een raket technisch in elkaar zit en hoe zich dit heeft ontwikkelt. We willen ingaan op de materialen van de raket (hoe die door de dampkring kan vliegen) en hoe een raket in z'n totaal is opgebouwd. Omdat we dit PWS voor natuurkunde doen willen we graag weten welke krachten er allemaal op de raket werken. Wat voor reactie vindt er precies plaats in de motor waardoor er zo'n enorme kracht vrij komt. Waar kunnen wij het best voor dit soort informatie gaan zoeken? Want op internet zijn het vooral "onbetrouwbare bronnen" (volgens onze school) die ons hier informatie over geven. Dus we dachten we proberen het eens bij de TU Delft!
      Alvast bedankt!
      Gr Wessel

      Juul JongbloedJ 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • Juul JongbloedJ
        Juul Jongbloed @wesselh
        voor het laatst aangepast door Juul Jongbloed

        Hoi Wessel, @wesselh
        Leuk dat jullie je PWS over iets met raketten willen doen! Als ik het zo lees zijn jullie nog een beetje aan het orienteren wat jullie precies willen onderzoeken. Hiervoor kan je Google prima gebruiken. Let wel op de auteur en de layout van de website natuurlijk.

        Als jullie je onderzoek hebben afgebakend, bijvoorbeeld je wil het over de aandrijving doen over het gehele traject van de Sputnik V, kan je artikelen zoeken op "Google Scolar". Ook kunnen jullie natuurlijk ouderwets een bibliotheek in duiken. Ik denk dat je de meeste kans van slagen hebt bij Universiteits bibliotheken. Zoeken naar de juiste informatie duurt dan vaak langer, maar boeken staan wel erg goed op je bronnenlijst.

        Groetjes,

        Juul

        Moderator
        Student Lucht- en Ruimtevaarttechniek

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors