Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    Genetische modificatie

    Scheikunde & Biologie Proefjes
    3
    3
    2456
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • S
      Sivanne
      voor het laatst aangepast door Sivanne

      Hallo,

      Ik ben een leerling uit 5 VWO van het Sint-Joriscollege in Eindhoven, en ik kwam op de site van de Universiteit Delft dit e-mailadres tegen.
      Momenteel werk ik aan mijn profielwerkstuk met als onderzoeksvraag: Wat is de invloed van genetische modificatie op de preventie van ziektes op embryonaal niveau? Hiervoor ben ik op zoek naar een praktische invulling naast mijn (Engelstalige) literatuuronderzoek. Denk hierbij aan bijvoorbeeld het bijwonen van een practicum dat inzicht verschaft in de praktijk van mijn onderzoek. Ik heb eigenlijk geen idee wat hierbij mogelijk is, sinds er niet zo'n practicum op school uitgevoerd kan worden. Heeft u misschien tips of ideeën hiervoor?
      Het zou erg fijn zijn als u mij hierbij kunt helpen. Ik hoop snel een reactie van u te mogen ontvangen!

      Groetjes Sivanne te Braake

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • Sanne NielsenS
        Sanne Nielsen
        voor het laatst aangepast door

        Beste Sivanne,

        Ik weet niet zeker of er een mogelijkheid is om een practicum bij te wonen dat aansluit op jou onderzoek. Daarvoor zou ik eerst wat meer willen weten over je onderzoek. Wat zijn je deelvragen naast je onderzoeksvraag? Heb je al wat literatuur onderzoek gedaan waar je misschien iets interessants hebt gevonden?

        Groetjes,
        Sanne

        Scheikunde en Biologie
        PWS TU Delft

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • I
          Infernuso
          voor het laatst aangepast door

          Dit bericht is verwijderd!
          1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
          • First post
            Last post
          Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors