Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    Pws Parfum

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Scheikunde & Biologie Proefjes
    2 Berichten 2 Plaatsers 3.1k Weergaven 2 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • D Offline
      DennisKarakus
      voor het laatst aangepast door

      Hallo,

      Voor ons profiel werkstuk hebben mijn partners en ik gekozen voor het onderwerp parfum. Het idee was om een parfum te maken waarbij we ons specifiek wilden richten op geurende esters. Hierbij hadden wij twee verschillende praktische onderdelen in gedachten, het maken van een eigen parfum in het lab van onze school en het onderzoeken van al bestaande parfums.
      Voor dit tweede onderdeel hadden wij het idee om een of twee bekende luchtjes te gaan onderzoeken door middel van chromatografie om erachter te komen welke stoffen en in welke concentraties deze zich in het parfum bevinden. Wij hadden het idee om te gaan werken met een gaschromatograaf, wat een probleem zou zijn omdat wij op onze school niet beschikken over een gaschromatograaf. De vraag was dus of er op de TU Delft een GLC aanwezig is die wij zouden kunnen gebruiken, of of u misschien een andere manier zou weten om ons onderzoek uit te kunnen voeren.

      Alvast bedankt,
      Dennis Karakus, Luigi Vitale en Daniël van der Spek

      Sanne NielsenS 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • Sanne NielsenS Offline
        Sanne Nielsen @DennisKarakus
        voor het laatst aangepast door

        DennisKarakus
        Beste Dennis, Luigi en Daniel,

        Helaas kan ik jullie niet helpen met gaschromatografie. Wij hebben wel een gaschromatograaf, maar vanwege de tijd en de kosten die erin gaan zitten bieden wij geen hulp hieraan voor scholieren.
        Wellicht kan ik jullie wel helpen met nog een extra proef die jullie wel kunnen uitvoeren op school. Hiervoor zou ik wel wat extra achtergrond informatie nodig hebben van jullie PWS. Welke aspecten bekijken jullie allemaal?

        Met vriendelijke groeten,
        Sanne

        Scheikunde en Biologie
        PWS TU Delft

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

        With your input, this post could be even better 💗

        Registreren Login
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors