Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    PWS aardbeving bestendig bouwen in wolkenkrabbers

    Gebouwen & bruggen
    2
    4
    54
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • R
      Robbert D
      voor het laatst aangepast door

      Beste TU Delft,

      Wij zijn drie VWO 5-leerlingen die volgend schooljaar ons profielwerkstuk uitvoeren over aardbevingsbestendig bouwen bij wolkenkrabbers. In september willen we een experiment doen waarbij we verschillende constructieve mechanismes testen die worden toegepast om schade door aardbevingen te beperken.

      Zoals aangeraden in een andere thread op dit forum, willen we dit doen met schaalmodellen van gebouwen gemaakt van spaghetti, waarin we die mechanismes verwerken. Deze modellen willen we vervolgens testen op een aardbevingssimulator om te bepalen welk ontwerp het meest effectief is.

      Is het mogelijk om (onder begeleiding) gebruik te maken van de aardbevingssimulator van TU Delft voor dit experiment? En zo ja, wat zijn de voorwaarden of stappen om dit aan te vragen?

      Alvast hartelijk dank voor uw reactie!

      Met vriendelijke groet,
      Robbert D.
      Thomas de J.
      Juul C.
      Kandinsky College, Nijmegen

      lizloosenL 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • lizloosenL
        lizloosen PWS TU Delft admin @Robbert D
        voor het laatst aangepast door

        Hallo Robbert, Thomas, Juul en Kandinsky

        Wat een interessant onderwerp hebben jullie uitgekozen voor jullie profielwerkstuk! Jullie kunnen zeker langskomen om jullie modellen te testen op onze trilplaat op de TU in Delft. Ook geef ik een workshop aardbevingsbestendig bouwen die jullie ook eerst zouden kunnen volgen, voordat jullie zelf aan de slag gaan. Jullie kunnen ook zonder de workshop langskomen om alleen jullie modellen te testen, maar dan raad ik aan eerst een zoomgesprek in te plannen om even te kijken wat het beste idee is en jullie wat tips te geven. Ik hoor graag wat jullie willen, want ik zie dat jullie graag in september langs willen komen dus dan zouden we ook later weer contact kunnen opnemen.

        Als jullie toch graag alvast een keer willen langskomen of een zoom gesprek online willen inplannen hoor ik het graag!

        Met vriendelijke groeten,
        Liz Loosen

        R 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • R
          Robbert D @lizloosen
          voor het laatst aangepast door

          @lizloosen
          bedankt voor je antwoord en dat wij ons experiment kunnen uitvoeren bij jullie op de universiteit.
          als de datum en tijd goed uitkomt zouden wij het heel leuk vinden om mee te doen aan de workshop over aardbeving bestendig bouwen.
          zou je ons willen laten weten wanneer deze workshop is.

          met vriendelijke groet,
          Robbert

          lizloosenL 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
          • lizloosenL
            lizloosen PWS TU Delft admin @Robbert D
            voor het laatst aangepast door

            Zouden jullie volgende week woensdag van 9:00 tot 12:00 langs kunnen komen op de TU voor de workshop aardbevingsbestendig bouwen? Ik hoor het graag!

            1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
            • First post
              Last post
            Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors