Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    systeembord afstand

    Elektronica, elektrotechniek & robotica
    2
    2
    257
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • B
      BG
      voor het laatst aangepast door

      Als examenopdracht wil ik een systeembord maken dat afstand meet en dan een geluids en lichtsignaal afgeeft. Hoe meet ik afstand met een systeemboard?

      lennarddL 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • lennarddL
        lennardd PWS TU Delft Team @BG
        voor het laatst aangepast door

        Hoi @bg,

        Kun je iets meer informatie geven over je examenproject?
        Is het bijvoorbeeld zo dat je al een afstandssensor hebt die je kunt aansluiten op het systeembord? En zo niet, wil je die dan zelf proberen te maken? En moet je met een systeembord werken, of is het ook toegestaan om te werken met andere systemen zoals Arduino?

        Om de afstand te kunnen meten met een systeembord, zul je namelijk een afstandssensor nodig hebben. Afstandssensoren werken meestal met ultrasoon geluid of met infrarood licht. Als je al een afstandssensor hebt die je kunt aansluiten op het systeembord is het meten van de afstand niet zo ingewikkeld. Maar als je zelf een sensor wilt maken, is dit een behoorlijke uitdaging, hoewel niet onmogelijk als je genoeg tijd hebt. Een derde oplossing is om geen gebruik te maken van een systeembord, maar van andere systemen die een stuk goedkoper zijn dan een systeembord, zoals Arduino (~€15,- voor Arduino + ~€5,- voor afstandssensor).

        Ik hoop dat ik je hiermee heb kunnen helpen, maar als je verder nog vragen hebt hoor ik het graag!

        Groetjes,
        Lennard

        Moderator
        Masterstudent Applied Physics

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors