RE pws Raspberry PI
-
Beste Tadjiro,
Zoals je al hebt gelezen gaat onze profielwerkstuk over robots in de zorg. Hierbij houden we het over de geschiedenis van zorg robots, geschiedenis van robots, geschiedenis van AI met bij alle wat nuttige informatie. Ik ben ook bezig met het lezen van een boek: Geneeskunde in de tijden van AI. Hierover moet ik ook een stukje over schrijven, terwijl Bob bezig is met het programmeren van de Raspberry Pi 5.
Wij hebben nog helemaal niks kunnen doen qua library, omdat wij de Raspberry Pi 5 gisteren binnen hebben gekregen, omdat de Raspberry Pi 4 die we eerder hadden, zondag kapot is gegaan. Dus we moeten even helemaal opnieuw beginnen. Dus we wouden gezichtsherkenning er opnieuw opzetten maar het probleem is dat we niet weten hoe we een gezichtsherkenning op de Raspberry Pi 5 moeten zetten en daarnaast ook nog eens een foto moeten maken, en door middel van de foto, zo te zeggen naar wie welk drankje moet worden gebracht. Dus daar zouden wij graag wat hulp bij willen helpen. En wij hebben volgens mij niks van een code om het te delen.Met vriendelijke groet,
Bob Heijnen en Tim de Jong -
Beste @T-deJong,
Wonen jullie toevallig in de buurt van Delft? Ik denk dat het makkelijkste is om een keer langs te komen, dan kan ik ook beter inschatten wat jullie ervaring is op gebied van programmeren. Ik zou zeggen, neem dan ook de kapotte pi 4 mee.
M.v.g.
Tadjiro -
Beste Tadjiro Velzel,
Wij wonen in het zuiden van Limburg, maar ik heb kunnen regelen dat mijn vader mij naar Delft toe kan brengen. Het moet dan wel tussen 15 en 22 september of het moet 29, 30 september of 1 oktober.M.v.g.
Bob en Tim -
Beste @T-deJong,
Laten we dan eerst een keer videobellen, voordat je vader 4 uur moet rijden!
Kan dat voor jou op de ochtend van woensdag de 17e om 9:30?Tadjiro Velzel
-
beste Tadjiro Velzel,
Mijn vader vindt het niet zo erg om te rijden, dat doet die meestal toch al omdat hij voor Dustin werkt waarbij hij computers repareert, maar ik kan op woensdag ochtend helaas niet bellen. Meestal wordt dat al de late middag of ik moet het tijdens een tussenuur doen, maar dan heeft Bob les. Dus het beste is toch misschien om een keer langs te komen. Dan mogen Bob en ik ook verplicht vrij vragen.Bob en Tim
-
Beste @T-deJong,
Kunnen we 1 oktober afspreken om 13:45?