Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    PWS Wat is luminol en wat voor invloed heeft het op een moordzaak?

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Scheikunde overig
    2 Berichten 2 Plaatsers 884 Weergaven 2 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • I Offline
      Isabelle
      voor het laatst aangepast door Isabelle

      Ik wil voor mijn pws de onderzoeksvraag : ''Wat is luminol en wat voor invloed heeft het op een moordzaak?'' gebruiken. Ik was benieuwd of iemand al een pws heeft gedaan over luminol en mij daarvan een verkort iets over zou kunnen vertellen. Ik was ook van plan een proefje te doen dat met luminol te maken heeft. Misschien zelf luminol maken maar ik weet niet of dit een mogelijkheid is.

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • B Offline
        barbaragrinn
        voor het laatst aangepast door

        Hoi Isabelle,

        Wat leuk om je pws over luminol te doen. Er zijn inderdaad al eenss scholieren geweest die over de werking van luminol hun pws gedaan hebben en ik kan je hiermee verder helpen. Allereerst zou ik je de tip willen geven om je onderzoeksvraag wat specifieker te maken. Deze is nu namelijk nog wat algemeen. Bovendien denk ik dat het juist interessant is om naar de werking te kijken van luminol en dat daarna in een deelvraag te koppelen aan de functie ervan in het forensisch onderzoek. Zelf luminol maken is mogelijk maar daar zijn wel bepaalde chemicaliën voor nodig, die waarschijnlijk te gevaarlijk zijn om zomaar te kunnen bestellen. Luminol zelf is wel te bestellen. Dus je zou ook kunnen kijken naar verschillende proefjes met luminol. Ik heb bijvoorbeeld gelezen dat bepaalde schoonmaakmiddelen met chloor ook lichtgeven bij contact met luminol. Je kan dan kijken naar het effect van verschillende schoonmaakmiddelen op de lichtintensiteit (ik noem maar een voorbeeld). Mocht je nog vragen hebben hoor ik het graag en als je een keer wil videobellen kan dat natuurlijk ook.

        Groetjes,
        Barbara

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

        With your input, this post could be even better 💗

        Registreren Login
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors