Forum
    • Categories
    • Recent
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Search
    • Register
    • Login

    PWS over miauw

    Scheikunde & Biologie overig
    2
    2
    634
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • S
      SanetyEsmee
      last edited by

      Hallo,
      Mijn vriendin en ik doen ons profielwerkstuk over de drug miauw of ook wel 4-MMC. Nu moeten wij hiervoor nog een praktisch deel bedenken.

      De drugs nemen is natuurlijk geen optie, maar is er misschien iets anders wat wij wel voor ons praktisch deel zouden kunnen gebruiken?

      Groetjes,
      Sanety

      W 1 Reply Last reply Reply Quote 0
      • W
        Wick Goelst PWS TU Delft admin @SanetyEsmee
        last edited by

        Hoi Sanety,

        Het is natuurlijk een spannend en interessant onderwerp. Om er een praktisch deel aan te koppelen zijn er wel een paar mogelijkheden. Wij raden natuurlijk af om in contact te komen met de drug zelf, dit kan voor veel problemen zorgen en is niet verantwoord (bovendien niet legaal).
        Wel zijn er wat andere manieren om een praktisch deel op te stellen. Bijvoorbeeld door mensen te interviewen die er ervaringen mee hebben gehad.
        Ik zou aanraden om contact op te nemen met een afkick kliniek. Er lopen daar veel mensen rond met een interessant verhaal en ook de werknemers daar zullen veel kunnen vertellen. Ik ben erg benieuwd hoe jullie het gaan aanpakken.

        Mvg,
        Wick

        @sanetyesmee

        1 Reply Last reply Reply Quote 0
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors