Forum

    • Registeren
    • Login
    • Zoeken
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken

    Massa van een zwart gat

    Natuurkunde
    2
    4
    106
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • C
      Cecile_vs voor het laatst aangepast door

      Beste lezer,

      Wij zouden graag begeleiding willen krijgen bij ons PWS over het berekenen van de massa van een zwart gat. Graag horen wij of dit mogelijk is en of er contact met ons opgenomen kan worden. Wij zitten aankomend schooljaar in 6V, en we zijn twee enthousiaste meiden die graag meer uitleg en ondersteuning krijgen. Bedankt alvast voor de reactie en hopelijk tot snel!

      Met vriendelijke groet,

      Nikita Westerink en Cecile van Schaik

      lennardd 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 1
      • lennardd
        lennardd PWS TU Delft Team @Cecile_vs voor het laatst aangepast door

        Hoi @cecile_vs,

        Wat een leuk onderwerp! Het is zeker mogelijk om hulp te krijgen bij jullie pws en met studenten te bellen die meer weten over het onderwerp. Dit kan zijn om uitleg te geven als jullie ergens niet uitkomen, maar ook om mee te denken over het opstellen van een onderzoeksvraag of na te denken over het praktisch deel. De uiteindelijk begeleiding van jullie pws blijft echter toch liggen bij de docent.

        Ik hoop dat ik jullie hiermee heb kunnen helpen, maar als jullie verder nog vragen hebben, hoor ik het graag!

        Groetjes,
        Lennard

        Moderator
        Student Technische Natuurkunde

        C 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • C
          Cecile_vs @lennardd voor het laatst aangepast door

          @lennardd Beste Lennard,

          Enorm bedankt voor je bericht. Sorry voor de late reactie, wij zijn nu druk bezig met het theoretische deel van het pws, maar zouden nog steeds enorm graag begeleiding willen bij de berekeningen. Is het misschien een idee om via de mail contact te hebben? Wellicht ken jij mede studenten/docenten die ons verder zouden willen helpen?

          Alvast bedankt voor je reactie en je medewerking!

          Met vriendelijke groet,
          Nikita Westerink en Cecile van Schaik

          lennardd 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
          • lennardd
            lennardd PWS TU Delft Team @Cecile_vs voor het laatst aangepast door

            Hoi @cecile_vs,

            Hulp bij de berekeningen kan ik jullie zeker geven!
            Als jullie ze naar mij doorsturen kan ik er eens naar kijken. Ook kunnen we een keer videobellen, zodat ik met jullie mee kan kijken en samen met jullie kan zoeken waar het mis gaat.

            Ik hoor het wel!

            Groetjes,
            Lennard

            Moderator
            Student Technische Natuurkunde

            1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
            • First post
              Last post
            Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors