Forum
    • Categories
    • Recent
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Search
    • Register
    • Login

    Free Valve PWS project?

    Scheduled Pinned Locked Moved Natuurkunde
    2 Posts 2 Posters 618 Views 2 Watching
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • M Offline
      Mathijs de Groot
      last edited by

      Hallo,

      Ik wil voor mijn PWS onderzoek doen naar de free valve technologie van onder andere Koenigseg. Hierbij wil ik onderzoeken of het haalbaar is om een standaard motor om te bouwen om op free valve technologie te lopen. Het liefst zal ik naast mijn verslag over dit onderwerp ook zelf een motor willen presenteren met daarop free valve technologie. Mijn vraag is daarbij hoe haalbaar is het dat ik als 5 vwo leerling met een groot interesse in techniek, natuurkunde en progameren (python) zo een PWS project succesvol kan maken in een periode van 3 maanden.

      Groetjes,
      Mathijs de Groot

      CianC 1 Reply Last reply Reply Quote 0
      • CianC Offline
        Cian @Mathijs de Groot
        last edited by

        Hoi Mathijs de Groot, gaaf onderwerp! Ik denk zelf dat het wat te ambitieus is om zelf een motor om te gaan bouwen. Ik weet natuurlijk niet hoe handig jij bent met motoren/techniek in het algemeen, maar om dat in 3 maanden voor elkaar te krijgen is best veel werk. Je zou kunnen kijken of je zelf een schaalmodel kan bouwen, om de technologie te laten zien. Of één onderdeel van een motor pakken en die aanpassen. Misschien zouden we een keer kunnen videobellen om te brainstormen over de beste aanpak?

        Groetjes, Cian

        1 Reply Last reply Reply Quote 0

        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

        With your input, this post could be even better 💗

        Register Login
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors