Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    PWS Liquid rocket engine

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Raketten, vliegtuigen & aerodynamica
    2 Berichten 2 Plaatsers 327 Weergaven 2 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • M Offline
      maxvanrijswijk
      voor het laatst aangepast door

      Hallo Storm,
      Wij zijn Florens Wijers, Storm Couvreur en Max van Rijswijk en zitten in 6vwo van het Pantarijn in Wageningen. Voor ons profielwerkstuk doen we onderzoek naar het bouwen van een liquid rocket engine en we zijn van plan om dit binnenkort ook zelf te doen.
      Wij zouden graag 25 november langskomen in Delft om een gesprek met jou aan te gaan over ons profielwerkstuk en te laten zien wat we tot nu toe hebben. Het zou fijn zijn als je ons tips zou kunnen geven en kijken of we op het juiste pad zitten.
      Met vriendelijke groet,
      Florens, Storm en Max
      Pantarijn Wageningen 6vwo

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • stormS Offline
        storm
        voor het laatst aangepast door

        Hi Max, ik heb je gemaild en geappt. Zie ajb bericht:

        Hi Max,

        Ik heb gezien dat jullie morgen wilden langskomen voor de pws middag maar helaas is dat niet mogelijk aangezien ik er fysiek niet bij kan zijn.
        Ik zou jullie wel kunnen meteen online om 10:30h in Teams. Mochten jullie dat willen join dan de volgende meeting morgen ochtend om 10:30:
        https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3Ameeting_MmE3NzA2OTctNmU3Yi00OGIzLTg5YTAtYTg1OGM4YzFkMjZm%40thread.v2/0?context={"Tid"%3A"096e524d-6929-4030-8cd3-8ab42de0887b"%2C"Oid"%3A"a41fcdb7-4c4c-4d7c-88cd-9115f25003b0"}

        Mvg,
        Storm

        Student Lucht- en Ruimtevaarttechniek

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

        With your input, this post could be even better 💗

        Registreren Login
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors