Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    Looping vliegtuig modelleren

    Natuurkunde Overig
    2
    4
    862
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • S
      Semina2003
      voor het laatst aangepast door

      Hoi allemaal,

      Ik ben een leerling uit 5vwo en zou graag hulp willen krijgen bij het volgende:

      Voor een SE onderdeel moeten wij een model met coach 7 maken van een vliegtuig die o.a. een looping maakt. Vanwege het gebrek aan uitleg en communicatie (door de lockdown) blijkt dit toch wel een moeilijke klus te zijn. Is er misschien iemand die dit aardig onder de knie heeft en ons zou willen helpen? Een beloning voor de moeite volgt uiteraard ;)

      Groet,

      Semina

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • stormS
        storm
        voor het laatst aangepast door

        Hi Semina,

        Leuke uitdaging! Zorg dat je eerst een goede krachtenbeschouwing maakt van het vliegtuig en kijk goed hoe de krachten veranderen qua groote en richting tijdens de loop. Als je hier een duidelijk beeld van hebt kan je beginnen met het te implementeren in Coach. Er zijn genoeg voorbeelden te vinden van andere projectielen die een baan afleggen in Coach. Probeer hier inspiratie uit te halen. Mochten jullie een specifieke vraag hebben, stel hem hier!
        Succes.
        Mvg,

        Student Lucht- en Ruimtevaarttechniek

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • S
          Semina2003
          voor het laatst aangepast door

          Beste Storm,

          Heel erg bedankt voor uw reactie. Kunnen we u misschien ergens op benaderen waar we specifieke vragen kunnen stellen over ons model o.a. over het modelleren van een looping. (via Teams, social media etc.). Voor nu bedankt en we horen graag van u terug.:)

          Met vriendelijke groet,
          Semina en Lina

          1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
          • stormS
            storm
            voor het laatst aangepast door

            Beste Semina,

            Dit forum is het medium dat we gebruiken ivm het opbouwen van een vraag/antwoord bron waar andere leerlingen vervolgens hun antwoorden kunnen vinden. Mocht je iets niet willen delen kan je ook een dm sturen op het forum!

            Mvg,

            Storm

            Student Lucht- en Ruimtevaarttechniek

            1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
            • First post
              Last post
            Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors