Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    Hyperloop

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Natuurkunde
    5 Berichten 3 Plaatsers 1.9k Weergaven 3 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • J Offline
      juliaspies
      voor het laatst aangepast door

      Beste Student TU Delft,

      Wij zijn Klaas Beumer en Julia Spies. Wij zijn twee middelbare scholieren van het Eerste Christelijke Lyceum uit Haarlem. We gaan ons PWS houden over de Hyperloop. We zouden graag een technische proef hiermee willen uitvoeren. De middelen bij ons op school zijn daarvoor beperkt. Dus vroegen wij ons af of bij jullie in Delft hier meer mogelijkheid voor is. Verder zijn wij ook benieuwd hoe dit als volgt gaat door alle corona maatregelen. We horen graag van jullie!!!

      Met vriendelijke groeten,
      Julia Spies en Klaas Beumer

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • ? Offline
        Een ex-gebruiker
        voor het laatst aangepast door

        Hallo juliaspies ,

        Leuk dat jullie je PWS over Hyperloop willen doen. Wat zouden jullie als proef willen uitvoeren? Wellicht kunnen we meedenken met een proef. Als daar meer duidelijkheid over is kan ik ook pas inschatten of we deze proef samen (corona-proof) kunnen uitvoeren.

        Groet,
        Midas

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • J Offline
          juliaspies
          voor het laatst aangepast door

          Beste Midas,
          Het spijt ons dat wij niet meer van ons lieten horen nadat wij u hadden gevraagd over de mogelijkheden rond een PWS over de hyperloop. Echter hebben wij wel nagedacht over enkele experimenten die te maken hebben met de basisprincipes van de hyperloop. Zoals de magnetische levitatie en aandrijving. Een paar simpele experimenten kunnen wij op school uitvoeren, maar voor 1 proefje hebben wij niet de geschikte materialen. Wij willen namelijk onderzoeken hoe efficiënt elektrische energie via elektromagneten bij de LIM omgezet wordt in kinetische energie. Daarbij zouden we graag willen meten aan de krachten die ontstaan door de magnetische interactie tussen de primary en de secondary. Dan is onze vraag in hoeverre u bereid bent om ons hierin te helpen: heeft u een geschikte proefopstelling en wat zijn daarin de opties. Wij hopen natuurlijk om zo’n practicum in TU Delft uit te voeren, maar begrijpen ook heel goed als dit niet mogelijk is door bijvoorbeeld de regels omtrent covid-19. Het zou ons ook al heel erg helpen als wij online contact in de vorm van een zoommeeting kunnen leggen om wat vragen te stellen over de technische aspecten van de hyperloop. We vinden het ontzettend interessant om van experts te horen hoe het allemaal precies zit! We zien graag een reactie tegemoet.
          Met vriendelijke groeten,
          Julia Spies en Klaas Beumer

          1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
          • ? Offline
            Een ex-gebruiker
            voor het laatst aangepast door

            Hallo juliaspies ,

            Ik ga jullie doorverwijzen naar mijn collega Coco_P van technische natuurkunde. Zij weet beter wat er mogelijk is op het gebied van magnetisme.

            Groet,
            Midas

            1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
            • Coco_PC Offline
              Coco_P
              voor het laatst aangepast door

              Hoi Julia en Klaas!

              Zoals jullie al hadden verwacht, wordt het erg lastig jullie proef uit te voeren op de TU Delft. Op het Science Center hebben wij de proef niet en ik vraag mij af of het studenten team Delft Hyperloop jullie met de huidige maatregelen kunnen ontvangen. Ik heb ze wel een berichtje gestuurd, want wie weet! Als alternatief, lijkt het mij het best inderdaad een keer te videobellen. Je kunt je inschrijven voor een PWS middag door te mailen naar scholierenlab@tudelft.nl. Geef in het onderwerp pws middag aan en daarnaast in de mail: mijn naam, aantal leerlingen (jullie zijn dus met zijn tweeen), dat jullie het onderwerp Hyperloop behandelen in jullie PWS, jullie telefoonnummer en een link naar dit topic. Ik zoek dan contact met jullie op om een belafspraak te maken.

              Groetjes Coco

              Moderator
              Student Technische Natuurkunde

              1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

              Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

              Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

              With your input, this post could be even better 💗

              Registreren Login
              • First post
                Last post
              Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors