Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    lenzen

    Laser & optica
    3
    3
    2393
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • M
      mette
      voor het laatst aangepast door

      Hoi,
      Wij zijn Eva en Mette en wij zitten in 5 VWO. Voor natuurkunde moeten wij een PO inleveren en daarvoor hebben wij de hoofdvraag ‘wat is het effect van het gebruiken van verschillende lenzen?’. Er wordt van ons verwacht dat we ook een experiment uitvoeren wat hierbij past. Nu vroegen wij ons af of jullie een idee zouden hebben over wat voor een natuurkundig experiment wij zouden kunnen uitvoeren en hoe we de verschillen bij de lezen kunnen ontdekken.
      We kijken uit naar een antwoord van jullie!
      Alvast heel erg bedankt!
      Met vriendelijke groet,
      Mette en Eva

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • Sanne NielsenS
        Sanne Nielsen
        voor het laatst aangepast door

        @mette
        Hallo Mette en Eva,

        Wij hebben jullie vraag gelezen. Momenteel is degene die jullie het best kan helpen op vakantie. Jullie kunnen ergens volgende week een reactie verwachten op je vraag.

        Met vriendelijke groeten,
        Sanne

        Scheikunde en Biologie
        PWS TU Delft

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • ThomT
          Thom
          voor het laatst aangepast door

          Beste @mette,

          Het effect van welke toepassing van lenzen is een betere vraag. Lenzen worden natuurlijk op heel veel verschillende manieren toegepast (niet alleen voor slechtziendheid), elk met een ander effect. Je hebt aantal verschillende lenzen zie dit onderstaande plaatje:
          alt text
          Elk natuurlijk met verschillende eigenschappen en effecten! Dus jullie moeten eerst bedenken in welk veld de lens wordt toegepast en dan nog wat verschillende soorten lenzen voor verschillende eigenschappen hebben.
          Ik hoor van jullie als jullie vast blijven zitten.

          Groetjes,

          Thom

          Moderator
          Student Technische Natuurkunde

          1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
          • First post
            Last post
          Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors