Navigation

    Forum

    • Register
    • Login
    • Search
    • Categories
    • Recent
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Search

    Laser-game gun

    Laser & optica
    2
    2
    2328
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • T
      Thomvannoort last edited by

      Hallo ik ben Thom en wil samen met een vriend van mij voor ons pws een lasergun bouwen met een doelwit dat oplicht als het wordt geraakt. Wij vragen ons af of dit een redelijk profielwerkstuk kan worden en hoe we dit dan aan zouden moeten pakken? Alvast bedankt voor moeite!

      1 Reply Last reply Reply Quote 0
      • jip_rietveld
        jip_rietveld PWS TU Delft admin last edited by

        Hey @Thomvannoort

        Het klinkt als echt een vet PWS. En als intiële reactie denk ik dat het een prima groot onderwerp is voor een PWS. Dat gezegd hebbende, ben ik hier niet om jouw PWS te gaan uitzoeken. Het lijkt me verstandig als jullie eerst zelf op onderzoek uitgaan.

        Google maar eens rond. "DIY Laser Tag" oid, jullie zullen vast niet de eerste amateur laser gun makers zijn. Op het moment dat de vragen technisch lastig worden of jullie komen allerlei andere dingen tegen die jullie totaal niet kennen, kun je natuurlijk wel bij mij terecht.

        Groetjes,
        Jip

        Administrator
        Student Technische Informatica

        1 Reply Last reply Reply Quote 0
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors