Navigation

    Forum

    • Register
    • Login
    • Search
    • Categories
    • Recent
    • Popular
    • Users
    • Groups
    • Search

    Pwst DNA-fingerprinting

    Overig
    1
    2
    2285
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • X
      xMariam last edited by

      Beste TU Delft,

      Mijn profielwerkstuk gaat over DNA-fingerprinting en mijn hoofdvraag is 'hoe groot is de betrouwbaarheid van DNA-fingerprinting in forensisch onderzoek?'
      Het is erg interessant, maar het is lastig om een praktische gedeelte uit te voeren mbt dit onderwerp.
      Ik heb de middelen niet tot mijn beschikking en daarom kan ik dit practicum ook niet zelfstandig uitvoeren. Voor mijn begeleider is het voldoende om alleen aanwezig te zijn wanneer de techniek wordt uitgevoerd. Ik heb alle hoge scholen waar een forensische opleiding wordt gegeven hierover gemaild en de helft die mijn mail wel heeft beantwoordt, biedt die mogelijkheid niet.
      Weet iemand bij welke opleiding DNA-fingerprinting onderdeel is? Of een alternatief voor een ander proef?

      Groet,

      Mariam

      1 Reply Last reply Reply Quote 0
      • Sanne Nielsen
        Sanne Nielsen PWS TU Delft admin last edited by

        Beste Mariam,

        op de TU Delft doen we volgens mij niets met deze techniek. Wat ik wel weet is dat er op de universiteit Leiden een Minor bestaat wat helemaal gebaseerd is op forensisch onderzoek. Daarnaast is er een kans dat ze bij de opleiding Life Science & Technology er wat mee doen las ik op de site. Ik zou je dus willen doorverwijzen naar de PWS site van universiteit Leiden.
        Als je hier geen antwoord van krijgt zal ik proberen of ik via hier wat voor je kan regelen.

        Mvg,
        Sanne

        Scheikunde en Biologie
        PWS TU Delft

        1 Reply Last reply Reply Quote 0
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors