Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    PWS E-care

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Informatica
    2 Berichten 1 Plaatsers 1.9k Weergaven 1 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • M Offline
      Martinos
      voor het laatst aangepast door

      Hoi ScholierenLab,

      wij hebben besloten ons PWS te doen over electronic healthcare. Hiervoor willen wij een app ontwikkelen die patiënten met diabetes helpt hun diabetes onder controle te krijgen door middel van meldingen die aangeven dat het tijd is om de bloedsuikerspiegel te meten of insuline te spuiten. Ook willen we proberen in de app een invoersysteem te ontwikkelen waarin de kandidaten hun suikerwaarde kunnen invoeren, en die kunnen vergelijken met optimale streefwaarden.

      Het probleem is echter dat we niet veel ervaring hebben met het ontwikkelen van apps. Kunnen jullie ons adviseren over wat voor programma wij zouden moeten gebruiken om minimaal bovenstaande doelen te kunnen bereiken. Indien gewenst kunnen we een breder beeld geven over de gewenste functies van de app.

      Alvast bedankt voor de hulp

      MVG

      Martijn Bootsma

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • JoostRJ Offline
        JoostR
        voor het laatst aangepast door

        Beste Martijn,

        Natuurlijk kan ik jullie hier wat advies over geven!

        Ik denk dat omdat jullie weinig ervaring hebben met programmeren het verstandig is om er voor te kiezen niet een app te maken maar een mobiele website. Met behulp van html5 en een beetje PHP moeten jullie namelijk al een heel eind komen!

        Zijn jullie bekend met het bouwen van websites en is dit een optie voor jullie?

        Hoor graag van jullie!

        Administrator
        Student Technische Informatica

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

        With your input, this post could be even better 💗

        Registreren Login
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors