Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    Rendement Zonnecel

    Energie opwekking & zonnecellen
    1
    2
    1713
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • M
      MatsGijs
      voor het laatst aangepast door

      Beste TU,

      wij willen ons PWS doen over het rendement van zonnecellen en willen graag een paar versimpelde versies bouwen. Ons idee is om een paar prototypes te bouwen met daarin verschillende hoeveelheden silicium, en daarna te kijken hoe het rendement van silicium afhangt en hoe we het rendement van dit prototype nog kunnen verhogen.

      Bijgevoegd onze hoofd en deelvragen

      Met vriendelijke groeten,
      Mats Rekswinkel en Gijs Kooistra

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • T
        Tirsa
        voor het laatst aangepast door

        Beste Mats en Gijs,

        Hebben jullie al een plan van aanpak? Dus een opzetje van hoe je de zonnecellen wilt maken. Ik weet niet of de vraag is of jullie deze proef op de TU Delft kunnen doen? Als dat het geval is, kijk dan eerst even naar dit bestand.
        Naast het onderzoeken van silicium zonnecellen, is het misschien ook interessant om te kijken naar andere soort zonnecellen. Zo wordt er hier op de TU Delft veel onderzoek gedaan naar quantum dot zonnecellen (je kan hier niet zelf onderzoek naar doen, maar de theorie is misschien interessant).
        Als jullie andere vragen hebben hoor ik het graag!

        Groetjes,
        Tirsa

        Student Chemical Engineering

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors