Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    PWS: Aardbevingbestendig bouwen

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Gebouwen & bruggen
    5 Berichten 2 Plaatsers 337 Weergaven 2 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • S Offline
      Svkruis_08
      voor het laatst aangepast door

      Beste,
      Ik ben dit jaar bezig met mijn PWS over hoe huizen aarbevingbestendig gebouwd kunnen worden. Om mijn praktisch deel uit te kunnen voeren zou het gebruik van een trilplaat behulpzaam zijn, zodat ik hier mijn verschillende modellen en ideeën kan testen.
      En zo is mijn vraag dus ook: Zou ik gebruik kunnen maken van de apparatuur die jullie hiervoor hebben op de TU?

      Zo ja, ik zit zelf nog erg in de beginfase van mijn onderzoek dus op korte termijn zou ik dit nog niet nodig hebben, maar in een van de eerste weken na de herfstvakantie dat zou heel goed uitkomen.

      Alvast bedankt.

      Met vriendelijke groet,
      Simon van Kruisbergen

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • I Offline
        IsabellaTeeuwen
        voor het laatst aangepast door

        Hallo Simon,

        Wat leuk dat je je PWS doet over aardbevingsbestendig bouwen! Je kunt zeker gebruikmaken van de trilplaat bij ons op de TU Delft. We zijn momenteel bezig met het inplannen van workshops waarin je eerst een korte uitleg krijgt over aardbevingen en constructies, en daarna zelf een model kunt bouwen en testen op de trilplaat.

        Daarnaast is het ook mogelijk om gewoon een keer langs te komen om de trilplaat te bekijken, zodat je alvast een idee krijgt van de afmetingen en werking. Ook kun je natuurlijk je eigen gemaakte model meenemen om te testen. Ik ben van plan de workshops begin oktober te organiseren, maar jij gaf aan dat je liever na de herfstvakantie langs zou willen komen. Zou dat voor jou betekenen dat je ook later wilt aansluiten, of wil je misschien toch al eerder deelnemen? Dan kan ik kijken welk moment het beste uitkomt.

        Met vriendelijke groet,
        Isabella

        S 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • S Offline
          Svkruis_08 @IsabellaTeeuwen
          voor het laatst aangepast door

          IsabellaTeeuwen

          Hoi Isabella,
          Voor mij zou een moment na de herfstvakantie wel echt beter uitkomen. Ik vraag me daarnaast nog af wat jullie zelf aanraden om te doen. Kan ik namelijk beter een workshop volgen en dan daarna ter plekke het model bouwen, of dat ik het model zelf thuis bouw en ik die dan meeneem?

          Met vriendelijke groet
          Simon van Kruisbergen

          1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
          • I Offline
            IsabellaTeeuwen
            voor het laatst aangepast door

            Hoi Simon,

            Helemaal goed, na de herfstvakantie kan natuurlijk ook! Je kunt tegen die tijd weer contact opnemen om een geschikt moment af te spreken. Als je nu al een datum wilt inplannen, kan dat ook, dan staat het alvast vast in de agenda.
            Wat betreft je vraag: het hangt een beetje af van hoe ver je tegen die tijd bent met je PWS. Stel dat je al verschillende modellen in gedachten hebt, dan kan het handig zijn om die thuis te maken en mee te nemen. Houd er wel rekening mee dat de modellen binnen bepaalde afmetingen moeten passen om goed op de trilplaat te kunnen testen. Als je besluit de modellen vooraf te maken, kan ik je die afmetingen van tevoren doorsturen.

            Met vriendelijke groet,
            Isabella

            S 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
            • S Offline
              Svkruis_08 @IsabellaTeeuwen
              voor het laatst aangepast door

              IsabellaTeeuwen
              Hoi Isabella,

              Sorry voor de wat late reactie. Voor mij zou 10,11,12 of 14 november het beste uitkomen. Is dit voor jullie mogelijk en zo ja welke dag dan?

              Ik weet verder nog niet zeker of ik voor die tijd al zelf een prototype heb kunnen maken en dus vroeg ik me wel af of ik die dan inderdaad met hulp zou kunnen maken.

              Met vriendelijke groet
              Simon van Kruisbergen

              1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

              Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

              Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

              With your input, this post could be even better 💗

              Registreren Login
              • First post
                Last post
              Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors