Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    PWS Synthethische Drugs

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Scheikunde & Biologie
    2 Berichten 2 Plaatsers 1.6k Weergaven 2 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • U Offline
      Uilenbeer
      voor het laatst aangepast door

      Beste mevrouw/meneer,
      Ik (Ken Hing. Uilenbeer is een ''username'' die ik vaak gebruik) en een vriend van me genaamd Ilje wilden een PWS maken over synthetische drugs bij het vak scheikunde. De docent vertelde ons dat er een praktisch gedeelte moet zijn met het PWS. Drugs maken op school en het leren van een docent is onverantwoord. Maar ik heb een aparte interesse voor dit onderwerp. Daarom wilde ik mijn PWS hierover doen en mijn vriend is iets minder geïnteresseerd in dit onderwerp, maar hij stemde in. Mijn vraag is dus, wat zou een goed en verantwoordelijk practicum/onderzoek zijn voor het PWS.

      Mvg Ken Hing Hua,

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • Sanne NielsenS Offline
        Sanne Nielsen
        voor het laatst aangepast door

        Uilenbeer
        Hallo Ken,

        Voor het onderwerp drugs is een praktische opdracht altijd moeilijk, omdat het meeste hieraan gelinkt niet verantwoordelijk is. Voor een onderwerp als dit kun je het beter houden bij literatuur onderzoek.
        Ik heb toevallig wel een proefvoorschrift voor het maken van aspirine en aangezien dit technisch gezien onder drugs valt is dit wel iets dat ik kan aanraden.

        Succes,
        Sanne Nielsen

        Scheikunde en Biologie
        PWS TU Delft

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

        With your input, this post could be even better 💗

        Registreren Login
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors