Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    Vragen PWS aortakleppen

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Het menselijk lichaam
    2 Berichten 2 Plaatsers 1.8k Weergaven 2 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • E Offline
      elinegr
      voor het laatst aangepast door

      Hoi, ik ben erg geïnteresseerd in het hart en ik ben daarom op zoek naar een onderwerp voor mijn PWS in de richting cardiologie. Door de presentatie van Klinische Technologie op de open dag kwam ik op het idee om het over aortakleppen te doen. Ik zou het leuk vinden om te kijken naar geschikte vervangingen voor een lekkende aortaklep. Nu moet ik van mijn docent een passend experiment bedenken waar meetbare resultaten uit komen. Ik heb op dit moment alleen geen ideeën. Ik vroeg mij daarom af of jullie enige suggesties hebben voor een experiment dat bij dit onderwerp past. Daarnaast heb ik ook nog de vraag of er op dit moment misschien een onderzoek loopt op de TU Delft dat te maken heeft met aortakleppen. Ook sta ik natuurlijk open voor andere ideeën voor een pws en experiment in de richting cardiologie.

      Alvast bedankt,
      Eline

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • ? Offline
        Een ex-gebruiker
        voor het laatst aangepast door

        Hee Eline,

        Wat een gaaf onderwerp! Je kunt natuurlijk moeilijk met een echt hart werken. Je zou bijvoorbeeld wel een aorta kunnen nabouwen en daarmee testen. Je kunt als prakticum verschillende concepten maken over hartkleppen. Uiteindelijk kun je deze misschien wel zelf maken met bijvboorbeeld 3D-printen. Vervolgens kun je ze testen door te volume te meten dat gelekt is per klep per (bijvoorbeeld) minuut.

        Ik hoop dat je hier wat mee kunt.

        Groet,
        Midas

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

        With your input, this post could be even better 💗

        Registreren Login
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors