Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    Pws wat is niks

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Natuurkunde Proefjes
    6 Berichten 2 Plaatsers 5.4k Weergaven 2 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • A Offline
      aryababan
      voor het laatst aangepast door aryababan

      Hallo.

      Wij zijn Arya en Nabil uit 6 vwo van het Wateringse Veld College in Den Haag. Ons PWS gaat over wat niks eigenlijk is in de wetenschap.
      Nu willen wij graag een proef uitvoeren om aan te tonen dat een vacuum niet leeg is. Wij dachten misschien aan het Casimir Effect. Is dit haalbaar? En zo nee wat is een goed alternatief.
      Mvg,

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • ThomT Offline
        Thom
        voor het laatst aangepast door

        Beste aryababan,

        Mijn excuses voor het late antwoord. Wat is jullie precieze hoofdvraag (wat willen jullie nou precies onderzoeken)? Jullie halen het Casimir effect aan als bewijs voor het "niet leeg wezen van vacuum". Ik denk dat het aantonen van dit effect te lastig is om voor scholieren te doen.Althans ik denk dat een dergelijke opstelling niet door scholieren kan worden gebruikt.
        Wat betreft de alternatieven: ik zou eerst dus willen weten wat jullie precieze hoofdvraag is. Dan kan ik beter meedenken voor een nieuwe proef.

        Groetjes,

        Thom

        Moderator
        Student Technische Natuurkunde

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • A Offline
          aryababan
          voor het laatst aangepast door

          Hallo

          Bedankt voor u antwoord. Onze hoofdvraag is wat houdt het begrip niks in in de wetenschap, waar wij onder meer natuurkundige en wiskundige aspecten willen onderzoeken. Het leek ons handiger om voor het natuurkundig aspect een praktische opdracht uit te voeren omdat de wiskundige stof te abstract is.

          1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
          • ThomT Offline
            Thom
            voor het laatst aangepast door

            Beste aryababan,

            Ten eerst mijn excuses voor het veel te late antwoord, wij hadden de afgelopen 2 weken server problemen waardoor er heel wat vragen waren ondergesneeuwd.
            Ik moet zeggen dat ik niet zo goed weet wat voor een proef je hiervoor zou kunnen doen. Ik vind eigenlijk dat dit meer een filosofisch (en misschien ook theoretisch) onderzoek, waarbij een proef niet noodzakelijk is. Maar ik neem aan dat je van je school een proef moet doen of is dat niet nodig?
            Ik hoor het graag van je.

            Groetjes,

            Thom

            Moderator
            Student Technische Natuurkunde

            1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
            • A Offline
              aryababan
              voor het laatst aangepast door

              Hallo

              Bedankt voor u antwoord. Wij hebben zelf ook nog verder gezocht en konden geen praktische opdracht voor onze PWS vinden. Kunnen we misschien een interview afnemen anders? Is er iemand bij de TU delft beschikbaar die dit zou willen doen?

              mvg,

              1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
              • ThomT Offline
                Thom
                voor het laatst aangepast door

                Beste aryababan,

                Ik denk dat een interview of iets dergelijks beter is. Ikzelf zou dit misschien wel kunnen, ik weet alleen niet zo goed wat voor een vragenlijst jullie hebben. Ik hoor graag wat jullie precies voor dit interview in gedachten hebben.

                Groetjes,

                Thom

                Moderator
                Student Technische Natuurkunde

                1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

                Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

                Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

                With your input, this post could be even better 💗

                Registreren Login
                • First post
                  Last post
                Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors