Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    PWS holografie onderzoeksvraag

    Laser & optica
    2
    2
    2313
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • M
      maarten07
      voor het laatst aangepast door

      Beste forumleden,
      Wij, Anouk en Maarten, willen een profielwerkstuk doen over hologrammen. We zoeken hiervoor nog een onderzoeksvraag. We zouden graag een natuurkundige onderzoeksvraag willen en niet zoiets als “Kun je holografie toepassen in het onderwijs” want dan ben je meer bezig met het gedrag van leerlingen. Weten jullie misschien een natuurkundige wetenschappelijke onderzoeksvraag?
      Bij voorbaat dank,

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • ThomT
        Thom
        voor het laatst aangepast door

        Hi @maarten07,

        Zoals jezelf aankaart willen jullie het PWS doen over hologrammen. Om een hoofdvraag te vinden, is het handig om je eerst in te lezen in het onderwerp. Zoek naar algemene informatie/toepassingen op van hologrammen. Als je wat meer van het onderwerp afweet, stel jezelf dan de vraag: wat zou ik nog meer willen weten over dit onderwerp?
        Zo kan je het best de hoofdvraag opstellen, daarna moet je natuurlijk de deelvragen gaan opstellen waarmee je uiteindelijk de hoofdvraag beantwoorden kan.
        Ik hoop dat jullie hiermee op weg kunnen!
        Ik hoor nog van jullie.

        Groetjes,

        Thom

        Moderator
        Student Technische Natuurkunde

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors