Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    PWS kerncentrales/kernenergie

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Natuurkunde Proefjes
    4 Berichten 1 Plaatsers 4.4k Weergaven 1 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • L Offline
      lucillemaxime
      voor het laatst aangepast door

      Hallo,

      Wij zijn Lucil en Nikki en we zitten in 5VWO. Als onderwerp voor ons PWS willen wij kerncentrales en kernenergie kiezen. Hierbij willen we ook een experiment doen, maar we weten niet zo goed wat er allemaal mogelijk is. Veel dingen zijn te gevaarlijk, dus we vroegen ons af of jullie nog ideeën hebben voor ons profielwerkstuk.

      Alvast bedankt!

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • C Offline
        Caspar
        voor het laatst aangepast door

        Hi Lucil en Nikki,

        Bedankt voor jullie vraag. Inderdaad is alles wat met radioactiviteit te maken heeft al snel gevaarlijk. Zelf heb ik ook een tijdje nagedacht over een leuk practicum dat bij dit onderwerp aansluit. Zoals jullie misschien weten kun je je als scholier bij ons inschrijven voor verschillende workshops (zie het kopje praktisch deel op deze site).
        Vanaf volgend schooljaar bieden wij een nieuwe workshop aan over nevelvaatjes. Er zal een presentatie met een aansluitend practicum waar je in groepjes van twee (of alleen) aan kunt deelnemen.
        Eind juli dit jaar zal er meer informatie en inschrijfformulier op de site staan. Ik stel voor dat jullie dan weer eens op deze site kijken.
        Een andere mogelijkheid is dat jullie zelf een nevelvaatje proberen te maken. Op internet kun je verschillende tutorials vinden.

        Is jullie vraag hiermee beantwoord?

        Groet,

        Caspar Boers

        Student Technische Natuurkunde

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • L Offline
          lucillemaxime
          voor het laatst aangepast door

          Hallo Caspar,

          Wat een top idee! We hebben ons hierin verdiept en vinden het erg interessant. We zullen eind juli nog eens op de site kijken wat er dan over te vinden is. Dit wordt waarschijnlijk ons experiment van het profielwerkstuk. Al met al zijn we je dus heel erg dankbaar!

          Met vriendelijke groet,

          Lucil en Nikki

          1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
          • C Offline
            Caspar
            voor het laatst aangepast door

            Klopt! Er zijn nog wat onduidelijkheden over de rondleiding in de reactor, omdat het daar heel zwaar beveiligd is, vandaar wat vertraging. Ik probeer het formulier er komende week op te zetten. Ik zal jullie wel even een berichtje sturen als het er op staat!

            Groet,

            Caspar boers

            Student Technische Natuurkunde

            1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

            Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

            Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

            With your input, this post could be even better 💗

            Registreren Login
            • First post
              Last post
            Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors