Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registreren
    • Login

    PWS onderzoek stroomlijn en capaciteiten modelzweefvliegtuig

    Scheduled Pinned Gesloten Verplaatst Natuurkunde Proefjes
    2 Berichten 1 Plaatsers 2.6k Weergaven 1 Watching
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • C Offline
      Centjjee
      voor het laatst aangepast door

      Hallo,

      Wij wilden eigenlijk een proef met de windtunnel op de TU Delft doen. Wij hebben als onderwerp voor ons profielwerkstuk zweefvliegtuig en als onderzoek maken we een modelzweefvliegtuig. Wij wilden bij dit onderzoek ook de stroomlijn verbeteren en de capaciteiten van het model meten. Het onderzoek staat in het bijgevoegde document. Wij hebben een aanmelding voor 'proefje op de TU Delft' gestuurd, maar we kregen terug dat we dit op het forum moesten posten, dus wij hopen snel reactie te krijgen of het mogelijk is om dit proefje op de TU Delft uit te voeren.

      met vriendelijke groeten,
      Vincent en Rien

      1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • H Offline
        Hubert
        voor het laatst aangepast door

        Beste Vincent en Rien,

        Allereerst excuses voor de late reactie. Door interne communicatie is de vraag bij iemand anders terecht gekomen waardoor ik jullie pas gisteren heb gezien.

        Maar even terug naar jullie vraag. We geven een aantal keren per jaar een windtunnel workshop. Helaas is die van 7 December al vol, dus op korte termijn wordt het een beetje lastig. Maar er zal begin februari opnieuw eentje gegeven worden.

        Tijdens de workshop gaan we inderdaad naar de stroomlijnen kijken, wel zonder rook helaas. Maar het zal wel duidelijk zijn. Hebben jullie interesse om in Februari de workshop te volgen? Je kunt trouwens ook een eigen profiel maken als je dat leuk vindt.

        Groeten,

        Hubert

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0

        Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.

        Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.

        With your input, this post could be even better 💗

        Registreren Login
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors