Forum
    • Categorieën
    • Recent
    • Populair
    • Gebruikers
    • Groepen
    • Zoeken
    • Registeren
    • Login

    PWS-een bruggennetwerk over de Waddeneilanden

    Gebouwen & bruggen
    2
    2
    1570
    Meer berichten laden...
    • Oudste berichten bovenaan
    • Meest recente berichten bovenaan
    • Meeste stemmen
    Reageren
    • Reageren als onderwerp
    Aanmelden om te reageren
    Dit onderwerp is verwijderd. Alleen gebruikers met beheerrechten op onderwerpniveau kunnen dit inzien.
    • J
      Joep246
      voor het laatst aangepast door

      Ik maak mijn pws over de mogelijkheden/vraag naar een wegennetwerken over de Waddeneilanden. Wij zouden graag meer informatie krijgen over hoe we dit het beste aan kunnen pakken, en waar we vooral op moeten letten bij het ontwerpen van de verbindingen.

      Pauline JanssenP 1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
      • Pauline JanssenP
        Pauline Janssen @Joep246
        voor het laatst aangepast door

        Ha @Joep246 !

        Allereerst excuses voor de late reactie, ik ben ziek geweest deze week.

        En wat een leuk onderwerp hebben jullie gekozen! Hebben jullie ook al een precieze hoofdvraag en deelvragen? Zoniet, kijk dan hier voor hulp bij de opbouw van je vragen.

        Bij het ontwerpen van een netwerk zijn er meerdere mogelijkheden. Dit boek legt het één en ander uit, maar dit kan misschien wat lastig zijn. Daarom zal ik jullie een deel van een college dictaat sturen over de mail! Dit dictaat is van het vak 'Transport en planning', en het deel dat ik jullie stuur gaat over netwerken en infrastructuurplanning. Ik denk dus dat jullie daar wel iets mee kunnen!

        Als jullie over de inhoud van het dictaat nog vragen hebben dan hoor ik het wel (graag over het forum vragen stellen, niet over de mail!).

        Hopelijk kunnen jullie hiermee verder!

        Groetjes Pauline

        1 Antwoord Laatste antwoord Reageren Citeren 0
        • First post
          Last post
        Copyright © 2016 NodeBB Forums | Contributors