Project
-
Hallo,
Sinds 1 jaar ben ik als operator werkzaam bij een klein bedrijf in op en overslag van poeders en chemicaliën.
Een van onze werkzaamheden zijn zeecontainers ledigen met poeders d.m.v. een blower die voor een onderdruk zorgt. Helaas kunnen we de laatste hoeveelheid niet met de onderdruk uit de container krijgen en hangen wij hier van boven in met een rakeltje om de rest naar een gat te krouwen. Dit is nogal rugbelastend werk, en graag zouden wij hiervoor een andere manier van werken of een hulpmiddel willen hebben.
Mijn vraag is dan ook of er studenten bij jullie zijn die hierover met ons mee willen denken of iemand die weet waar ik beter met mijn vraag terecht kan.
Groetjes Bjorn
-
Beste Bjorn,
Dit lijkt me een project waardig voor een (afstudeer)stage. Je kan het beste contact opnemen met Ariska Jursche. Zij is communicatie medewerker bij de faculteit 3Me.
Grt. Wouter
Hello! It looks like you're interested in this conversation, but you don't have an account yet.
Getting fed up of having to scroll through the same posts each visit? When you register for an account, you'll always come back to exactly where you were before, and choose to be notified of new replies (either via email, or push notification). You'll also be able to save bookmarks and upvote posts to show your appreciation to other community members.
With your input, this post could be even better 💗
Registreren Login